08-687-0609

הקמת משרד עם קבלן עבודות גמר – כל מה שחשוב לדעת

הקמת משרד עם קבלן גמר - עבודות בנייה על מגש

הקמת משרד חדש איננה דבר של מה בכך. אחרי הכל, משרד הוא הרבה יותר מחלל עבודה בו אנשים באים לעבוד בבוקר והולכים ממנו הביתה בערב. המשרד שלכם, הוא המקום בו אתם והעובדים שלכם תבלו בו את מרבית שעות היום, ולכן חשוב מאוד שהוא יהיה מקום פרודוקטיבי ונעים למחייה. קבלני גמר, החתומים על המראה הסופי ואיכות הבניה הפנימית של המשרד, הינם מומחים בהפיכת מבנים ומשרדים למקומות שנעים לעבוד בהם. במדריך הזה, סיכמנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת על קבלני גמר ואיך הם יוכלו לעזור גם לכם לשפר את הקמת המשרד שלכם. 

הקמת משרד עם קבלן עבודות גמר – אז מה זה קבלן גמר?

קודם כל, נרצה להסביר למי מכם שלא יודעים מה הם למעשה קבלני גמר: בזמן שקבלני שלד אחראים על בניית המבנה עצמו, קבלני הגמר נכנסים רק לאחר סיום הבניה, כאשר בעל שטח משרדי כלשהו מעוניין עכשיו להפוך אותו מאזור ריק של ארבע קירות למשרד של ממש, שניתן לעבוד בו. קבלני גמר הינם קבלנים מומחים בתחומי הגימור, הצביעה, חשמל וכל שאר התשתיות הקשורות לשלבים הסופיים של בניית המבנה. כשזה מגיע לבניית משרדים, מומלץ לעבוד עם קבלן גמר על מנת שתוכלו לקבל את התוצר הסופי המעוצב והטוב ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם.

בנוסף, קבלני גמר מנוסים מסוגלים לעבוד עם בעלי המשרד באופן צמוד גם במהלך שלב תכנון החלל וכמובן שלאורך כל שלב הבנייה עד לקבלת המפתחות, כדי שהמשרדים שלכם יראו בדיוק כמו שאתם מדמיינים שהם יראו.

ישנם קבלני גמר המתמחמים בביצוע עבודות הקמה לסוגי חללי עבודה מסוימים. כך למשל, חברת בר ביצוע מתמחה בהקמת משרדים, מרפאות, מעבדות, חדרים נקיים, חדרי רופאים וקליניקות.

לא רק הקמת משרד – כל העבודות שמבצעים קבלני גמר:

כפי שציינו למעלה, עבודתם של קבלני הגמר מתמקדת בשלבים הסופיים של הליך הבנייה. בין שלל העבודות אותן קבלני גמר מורשים מוסמכים לבצע, ניתן למנות את:

  • עבודות צבע וטיח
  • התקנת רצפות ופאנלים
  • עבודות גבס ובניית נישות וקירות פנימיים
  • התקנה וחיבור של תשתיות חשמל, אינטרנט, טלפון ואינסטלציה
  • עיצוב והקמה של חדרי המתנה, חדרי ישיבות ומשרדים אישיים.

מדוע נדרש קבלן עבודות גמר לביצוע הקמת משרד?

  • רושם ראשוני: אם אתם מתכננים להביא לקוחות עסקיים למשרדים שלכם, רושם ראשוני הוא מקבל חשיבות גדולה במיוחד. דמיינו לעצמכם שאתם נכנסים למשרד משעמם וטפל, ולעומתו משרד מעוצב ומתוקתק, שנראה שבנוי ברמה גבוהה מאוד. באיזה משרד הייתם מעדיפים לעשות עסקים? מן הסתם, רוב האנשים היו מעדיפים לקחת חלק בעסק שנראה טוב. אומרים שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, לכן, אם אתם מעוניינים שהמשרדים שלכם יספקו ללקוחות שלכם את הרושם הראשוני הטוב ביותר, מומלץ לעבוד יחד עם קבלן גמר מנוסה.
  • יצירת סביבת עבודה נעימה ופרודוקטיבית: מחקרים רבים כבר הראו שמשרדים הבנויים בצורה הנכונה והנוחה ועם העיצוב המתאים, מעודדים יעילות ופרודוקטיביות אצל העובדים. קבלני גמר מיומנים, ידעו לבנות את המשרד שלכם בצורה כזו שתייעל את התפוקה שלכם בצורה משמעותית.
  • הגשמת החזון שלכם: יתכן שכאשר דמיינתם כיצד יראה המשרד שלכם, הייתה לכם תמונה די ברורה בראש של איך הוא יראה בסוף העבודה. בעזרת קבלן גמר, תוכלו להגשים את החזון ולתת למשרד שלכם את המראה עליו תמיד חלמתם.

למידע נוסף, ממליצים לכם להיכנס אל המאמר שלנו – תכנון משרדים – איך עושים את זה?

בהצלחה!

מאמרים
נוספים

שמחים להכיר

מלאו פרטים כדי שנוכל לחזור אליכם מהר: