08-687-0609

הקמה ועיצוב משרדים להייטק: מתי ואיך לבחור את קבלן הגמר המתאים לעבודה?

עיצוב משרדים להייטק - תמונת משרדים להמחשה

עיצוב משרדים להייטק, מאיפה מתחילים?

תחום עיצוב המשרדים הוא תחום מתפתח בעולם העיצוב והאדריכלות.

כאשר אתם ניגשים לעיצוב משרד ההייטק העתידי שלכם, מתחילים משלב התכנון: מהו החזון של החברה לגבי המשרד? מהם הדגשים שחשובים לעובדים בסביבת העבודה שלהם? איזו סביבת עבודה אנו רוצים ליצור?
מכיוון שחברות הייטק הן לרוב חברות שמתפתחות וגדלות עם הזמן, אנחנו ממליצים מאוד לחשוב בשלב התכנון האם מתוכננים שינויים עתידיים שצריך להתכונן אליהם או לקחת אותם בחשבון כבר עכשיו, דוגמת הגדלה משמעותית של כוח האדם?

הדור החדש של עובדי ההייטק מבקש את הנוחות המרבית, לכן בתהליך העיצוב שמים דגשים רבים על יצירת אווירה רגועה בחלל העבודה ועל הטבות נוספות, דוגמת חדרי משחקים שחברות רבות מבקשות להוסיף לשטח שלהן, מטבחונים או איזורי ׳מפגש׳, ומקומות נוספים אשר יסייעו לעובדים להרגיש בבית בזמן שהם במשרד. כמו שענף ההיטק מתפתח, כך גם עיצוב חלל הפנים שלו, שהרי מדובר בחללי עבודה בהם העובדים שוהים שעות רבות, אפילו יותר מאשר הם שוהים בביתם, ולכן מעסיקי ההייטק בהחלט מתגאים במשרדים שלהם ובעיצובם.

למעשה, נראות המשרדים והתנאים שהם מספקים לעובדים בחברות הייטק נהפכו לגורם משמעותי בגיוס העובדים- כולם רוצים שיהיה להם משרד יותר חדשני ומדליק, לכן אדריכל שמתכנן את המשרד צריך ליצור את הסביבה בהתאם לסוג ואופי עיסוק החברה והעובדים שלה. כך גם ניצול החלל צריך להתאים לאופי החברה ולדרך שבה היא ממתגת את עצמה, שכן חברות הייטק רבות בימינו רואות את המשרד בתור חלק מן המותג מתוך תפיסה שהמשרד הוא כלי משמעותי לשיפור ביצועי העובדים.

כיצד לבחור את קבלן הגמר המתאים לבנייה וגם עיצוב משרדים להייטק?

לאחר שעברתם את התכנון האדריכלי עם האדריכל, אנחנו ממליצים לשוחח עם מספר קבלנים בפתיחות, לספר להם מה החזון שלכם לגבי המשרד, להיפגש איתם וללכת לראות פיזית משרדים אחרים שהם בנו. עכשיו זה הזמן לבקש הצעות מחיר בהתאם לתוכנית העיצובית או האדריכלית שנבנתה למקום. לאחר סיום שלב המו״מ וההחלטה על קבלן מבצע, אנחנו מקפידים תמיד לעשות תיאום ציפיות עוד לפני התחלת הפרויקט. חשוב תמיד לבחור בסופו של דבר בקבלן מקצועי, איכותי ומנוסה, שאתם מרגישים שנוח לכם לתקשר איתו ושאתם יכולים לסמוך עליו.

כאשר בוחרים קבלן עבודות גמר לבניית משרד הייטק, חייבים לבחור בקבלן בעל רישיון, וכזה שכבר יש לו ניסיון ויכולת לשתף פעולה באופן הדוק עם המעצב או האדריכל, שכן קבלן גמר מנוסה בתחום יוכל להגיד למעצב אילו מגבלות פיזיות יש בשטח שבו עתידים לבנות, המשליכות על התוכנית העיצובית שלו, כך הם יוכלו ליצור יחד את עבודת העיצוב הטובה ביותר. כמו כן חשוב לשים לב שלקבלן הגמר יש ניסיון בפרויקטים דומים, בעמידה בלוחות זמנים ובמסגרת התקציב, ובבחירת הצוותים המקצועיים המתאימים לביצוע הפרויקט.

הקמת משרד הייטק – כל המידע על הנחיצות של קבלן גמר בתהליך

זמן הבניה או השיפוץ של משרד, והקמת משרד לחברת הייטק בפרט, יכול להיות אירוע מלחיץ מאוד. עמוס בהחלטות, שיחות עם אנשי מקצוע, תשלומים ואירועים בלתי צפויים המתרחשים תוך כדי הבניה או בקיצור – הרבה כאב ראש, ואף כאב לב. למרות זאת, בעלי משרדים ממשיכים לבנות ולשפץ כי נדרש וכי הם רוצים לגדול ולהתרחב. אז איך בכל זאת אפשר להפוך את הזמן הזה לנעים יותר, ומלחיץ פחות? הקמת משרד הייטק – כל המידע על הנחיצות של קבלן גמר בתהליך

שכירת אנשי מקצוע טובים הוא פתרון טוב, אך שכירת קבלן גמר איכותי ומנוסה היא פתרון מצוין.

תרומתו של קבלן עבודות גמר – הקמת משרד הייטק

הבניה החיצונית, השלד, הוא השלב הראשון של בניית משרד חדש. כאשר מסתיים שלב זה ובעלי המשרדים מקבלים לידיהם חלל פנימי ׳עירום׳ עם ארבע קירות, שעליהם להפוך למה שבסוף יכיל אנשים וציוד, אז מתחילות הבעיות. הדבר החשוב ביותר הוא לעבוד לפי התוכנית האדריכלית הקבועה מראש ולעמוד בזמנים ובתקציב שנקבעו, ומכיוון שהטיפול בחלל הפנים דורש ניהול ותפעול של הרבה אנשי מקצוע שונים – זה עלול להיות מורכב למי שאינו מנוסה בכך.

כאשר קבלן גמר לוקח תחת אחריותו פרויקט הקמת משרד הייטק, תפקידו לבצע את התוכנית האדריכלית במדויק תוך עמידה בזמנים ובתקציב שנקבעו. בסיומו הוא מעביר ללקוח משרד מוכן לכניסה.

הקמת משרד הייטק –מה כוללות עבודות גמר?

עבודות גמר בהקמת משרד הייטק כוללות רשימה ארוכה של פרויקטים קטנים יותר וקטנים פחות שיש לבצע במשרד, עד שיהיה מוכן לשימוש. כל עבודה כזו נעשית על־ידי איש מקצוע אחר ולעיתים, עבודה של איש מקצוע אחד תלויה בסיומה של עבודה על־ידי איש מקצוע אחר. לדוגמה, לא ניתן להתחיל לצבוע לפני שבוצע טייח על קירות הגבס הפנימיים, לא ניתן להקים קירות גבס לפני שהונח הריצוף ולא ניתן להניח ריצוף לפני שנעשה איטום בשירותים ובמטבח. אין זה תפקידו של קבלן הגמר לבצע את העבודות בעצמו, אלא להיות האחראי לכך שאנשי המקצוע יגיעו, יבצעו את העבודה ויעשו אותה על הצד הטוב ביותר בגימור האיכותי ביותר.

עבודות גמר למשרד הייטק | שיפוץ או הקמה 

בעת שיפוץ או הקמה של משרד הייטק עלולות להיות דרישות ספציפיות לגבי עיצוב הפנים, אשר צריכות להתאים לסוג החברה. חשוב להיעזר בקבלן גמר שמכיר את הדרישות המיוחדות לתחום זה. יש להבין את מהות העסק ודרישותיו כגון, משרדים אישיים או חלל פתוח מחולק לנישות? כמה נישות או משרדים דרושים? האם דרוש חדר ישיבות אחד גדול או כמה חדרים קטנים יותר? האם נדרש מטבחון קטן או שמא חדר אוכל עם מקומות ישיבה ואזור בישול? יש לברר איזה ריהוט אמור להיות במקום ולוודא כי חללי העבודה האישיים יתאימו לריהוט.

יש להתאים את מערכת מיזוג האוויר לחלוקת החלל המשותף והמשרדים האישיים. יש לוודא הקמת תשתית אינטרנטית מתאימה כך שכל עמדת עבודה תחובר אליה בנוחות ובקלות כמו גם חדרי הישיבות. חשוב גם לבחור פלטת צבעים הרמונית ונעימה שתתאים הן לריהוט והן לאופי החברה. כל הקריטריונים הללו מצריכים מענה מתאים למשרד הייטק, ואפילו מענה ספציפי לסוג העיסוק של אות חברת הייטק.

גם כשקשה – אל תתפשרו על פחות

בר ביצוע הנדסה ובנייה היא חברה יזמית וקבלנית אשר מבצעת עבודות גמר למשרדי הייטק ומומחית בהקמת משרד הייטק. החברה פועלת בתחום משנת 2016 והיא פועלת בשקיפות מלאה מול הלקוח, מעדכנת אותו בכל שלבי העבודה ומעניקה לו מענה מלא בכל היבטי הפרויקט. החברה יכולה גם לתת ייעוץ והכוונה ולהצביע על תקלות שעשויות להתרחש במהלך העבודה. שימוש בקבלן גמר מנוסה ופדנט כמו בר ביצוע, תוריד את הלחץ והעומס שיש על בעלי החברה, ותאפשר להם להפנות את האנרגיה לפעילות העסקית עצמה.

למידע נוסף, ממליצים לכם להיכנס אל המאמר שלנו – קבלן עבודות גמר: מה תפקידו ומדוע הוא כ"כ חשוב להקמת המשרד שלך?.

עיצוב והקמת משרדים להייטק, איך אנחנו בבר ביצוע נוכל לסייע לך:

בהייטק מדובר על חדשנות, להיות צעד אחד לפני כולם, להגיע לתוצאה למרות הקשיים. זאת גם חלק מתפיסת העולם שלנו ולכן אנחנו משתמשים במיטב המומחים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי לסייע לכם.
ברשותנו ניסיון בנייה של עשרות אלפי מטרים רבועים, מה שמאפשר לנו גם לתת את הייעוץ המקצועי ביותר, להכווין אותך ולספק לך את מיטב הכלים, כדי שתוכל להתחיל ולתכנן את משרד חלומותיך. אנחנו איתך לכל הדרך, החל משלב התכנון ועד למסירת המפתחות למשרד ההייטק החדש שלך!
המשרד שלך מתחיל בתור חלום עתידי ורחוק, יחד נוכל להפוך אותו למשרד מדהים וממשי.

למידע נוסף, ממליצים לכם להיכנס אל המאמר שלנו – הקמת משרד עם קבלן עבודות גמר – כל מה שחשוב לדעת.

בהצלחה!

מאמרים
נוספים

שמחים להכיר

מלאו פרטים כדי שנוכל לחזור אליכם מהר: