08-687-0609

קבלן גמר – כל השירותים והעבודות הקיימות

בר ביצוע יזמות ובנייה - מהם השירותים שקבלן גמר מספק?

קבלן עבודות גמר מורשה, מקצועי ובעל ניסיון הוא האדם האחראי על שלל עבודות הבניה המתבצעות בתום בנייתו של שלד הבניין והתאמת החלל לאופי יושביו.

על אילו עבודות אחראי קבלן גמר?

עבודות תשתית כמו חשמל, אינסטלציה ותקשורת, חלוקה פנימית של החלל וריצוף שלו, עבודות צבע, בניית נישות, וכן גם עבודות איטום שחשוב שתעשינה ברמה סופר מקצועית.

קבלן עבודות גמר רציני, שאינו ׳קבלן טנדר׳ המיועד לשיפוצים קלים, הוא הדמות המקצועית שמתאמת ומקשרת בין סך נותני השירותים המקצועיים, וכמובן הדמות המפקחת על טיב העבודה. יש להקפיד על כך, שכן אם יש קבלן שמבטיח כי הוא בעצמו יכול לבצע בפועל גם עבודות אינסטלציה וגם עבודות חשמל למשל, זה אמור להעלות חשד רציני, שכן אלו עבודות שיכולות להתבצע אך ורק בידי אנשים שעברו לימודים והכשרה ספציפיים בתחום, וקיבלו היתר מהמדינה לעסוק בכך. זהו עניין בטיחותי ממעלה ראשונה, ואין להתפשר על כך.

כאשר נותני השירותים יודעים שיש מעליהם קבלן גמר המנהל אותם, הם יתמסרו יותר ויעניקו שירות איכותי, כי הם מבינים שמולם איש מקצוע שבודק אותם. שביעות הרצון שלו חשובה להם מאוד מפני שכך יוכל להיעזר בהם בשנית.

חשוב לא להקל ראש בבחירת קבלן גמר. עליו להיות איש מקצוע מיומן ומנוסה, בעל התמחות וניסיון עם תחום העיסוק שלכם, שכן לא הייתם רוצים להפקיד את בניית המעבדה שלכם למשל, שברור שהיא כוללת תשתיות וציוד מיוחדים, בידיו של קבלן שעד היום בנה רק משרדים ׳פשוטים ורגילים׳, לכן חשוב שתקבלו המלצה מאדם שאתם מכירים בתחומכם, שכבר מכיר והתנסה עם אותו קבלן גמר, ויודע מה עומק הידע שלו בתחום העיסוק שלכם והדרישות שלו מחלל העבודה שהוא הולך לבנות לכם.

מה הם השירותים שקבלן גמר מספק?

עבודתו של קבלן גמר היא בשורה התחתונה, הוצאה לפועל של תוכנית אדריכלית בחלל הפנימי של המבנה. עם זאת, לא משנה כמה התכנון האדריכלי והעיצובי יהיו מרשימים, שום דבר לא יוכל לקום לתחיה ולבוא לידי ביטוי במציאות, אם קבלן גמר לא ידע כיצד לבצע זאת באופן מדויק ואיכותי. קבלן גמר הוא זה שייתן את הטון ליצירת חזות חלל המבנה באופן מרשים ונוח.

שירותיו של קבלן גמר כוללים תחומים מגוונים:

  • הכנה וחיבור של תשתיות שונות, כמו חשמל, מים, אינסטלציה, תקשורת ועוד…
  • הקמה בפועל של קירות החלוקה הפנימיים בחלל המבנה.
  • הכנה והערכות לקראת התקנת מכשירי חשמל כמו: מזגן, מערכת אזעקה, מכשירי מטבח, וכן אמצעי תקשורת ועבודה שונים.
  • ריצוף מלא, הכולל פאנלים.
  • התקנה של משקופים וחלונות
  • כל עבודות גבס המעוצבות (נישות, מעברים ועוד)

אלו השירותים החשובים ביותר למתן מענה איכותי וחיוני, ליצירתה של סביבת עבודה אידיאלית, המבוססת על העדפה עיצובית ועל ניצול מקסימלי ופונקציונאלי של השטח.

אנשי מקצוע מיומנים בתחום עבודות הגמר בבנייה, יגיעו לתוצאות מדהימות ויאפשרו לכם ליהנות מחלל עבודה יפה ומעוצב, עליו חלמתם זמן רב. הקבלן אותו בחרתם אמור לעבוד מולכם בשקיפות בכל שלבי הפרויקט,
ולא פחות חשובה היא כמובן עמידה בלוח הזמנים ובתקציב אשר נקבעו מולכם מבעוד מועד.

בנוסף, לקבלן גמר חייב להיות ביטוח שמתאים לא רק לעצמו, אלא גם לצוות העובדים העובדים תחתיו, כמו גם ביטוח במקרים בהם הגיעו מבקרים לאתר הבנייה ונפצעו חלילה במהלך שהותם שם.

קבלן גמר מנוסה ומקצועי, שבטוח בעצמו ובטיב עבודתו, גם ייתן לכם תקופת אחריות על כל העבודות להן היה אחראי ואפילו יגדיר בחוזה העבודה מולכם באילו מקרים וכיצד אתם תפוצו במידה ויקרה משהו חריג, או אפילו במידה ותהיה חריגה מהתקציב או מלוחות הזמנים.

ומעבר לכל הצדדים המקצועיים, כמו שאצלנו ב״בר ביצוע״ אנשים זה לפני הכל, הכימיה עם הקבלן חשובה לא פחות.
חשוב שתרגישו בנוח איתו ושתסמכו עליו, שמילה תהיה מילה ושכל השיח ביניכם יהיה נעים ומכבד, וישרה ביטחון.

למידע נוסף, ממליצים לכם להיכנס אל המאמר שלנו – קבלן עבודות גמר – מיהו ולמה?

בהצלחה!

מאמרים
נוספים

שמחים להכיר

מלאו פרטים כדי שנוכל לחזור אליכם מהר: