08-687-0609

איך קבלני גמר בונים קליניקה למנתח פלסטי?

בר ביצוע קבלן גמר - ד״ר יעקב בר

הקמה של קליניקה למנתחים פלסטיים היא הרבה יותר מהקמה של משרד פשוט. כמו בכל קליניקה רפואית, אופי המבנה, עיצוב הפנים, הצביעה והגימור הסופי משמעותיים וחשובים עבור השריית אווירה נינוחה ונעימה על המטופלים, הקניית חזות מקצועית ויצירה של סביבת עבודה נעימה ונוחה עבור המנתחים עצמם. כאן, למעשה, נכנסים לתמונה קבלני הגמר. סיכמנו עבורכם את כל מה שתצטרכו לדעת על עבודה של קבלני גמר, בדגש על בניית קליניקות למנתחים פלסטיים. 

מיהו בעצם קבלן גמר?

לפני הכל, נרצה להסביר למי מכם שלא יודעים מה הם למעשה קבלני גמר. בעוד שקבלנים אחרים אחראים על בניית המבנה עצמו, קבלני הגמר נכנסים רק לאחר סיום הבניה של הבניין, בשלב הפיכתו הסופית של החלל הפנימי למקום שניתן לעבוד בו, ומכאן גם נגזר שמם. קבלני גמר הינם קבלנים מומחים בתחומי הגימור, הצביעה, חשמל ותחומים נוספים הקשורים לשלבים הסופיים של בניית המבנה. כשזה מגיע לבניית קליניקות רפואיות הדורשות ציוד רפואי מיוחד, מומלץ לעבוד עם קבלן גמר עם ניסיון רב בתחום, המכיר את את המערכות השונות והאינטגרציה בניהן, על מנת שתוכלו לקבל את התוצר הסופי המתאים והנכון ביותר עבורכם וברמה הגבוהה ביותר.

כמו כן, קבלני גמר מנוסים יוכלו לעבוד איתך באופן צמוד לאורך כל שלבי הבנייה והתכנון עד לקבלת המפתחות, כדי שהקליניקה שלכם תיראה בדיוק כמו שאתם מדמיינים שהיא תראה.

מה הן העבודות שמבצעים קבלני גמר?

כפי שציינו למעלה, עבודתם של קבלני הגמר מתמקדת בהפיכת החלל הפנימי של המבנה למקום שניתן לעבוד בו ושנראה כפי שהתוכנית האדריכלית או העיצובית פירטה על הנייר. בין שלל העבודות אותן קבלני גמר מורשים מוסמכים לבצע, ניתן למנות את הנושאים הבאים:

  • עבודות בינוי (קירות, מחיצות, תקרות, ריצוף, חיפוי וכו')
  • עבודות חשמל ותקשורת
  • עבודות הכנה לקראת התקנת ציוד מתקדם, בדגש על ציוד רפואי ומכונות
  • עבודות מיזוג אוויר
  • עבודות אינסטלציה וכיבוי אש
  • עבודות התקנת תשתיות מערכות גז
  • עבודות עם מערכות גילוי אש

איך קבלני גמר בונים קליניקה למנתחים פלסטיים?

בנייה של קליניקה למנתחים פלסטיים כוללת מספר שלבים חשובים שעליהן מומלץ בחום לעבור יחד עם קבלני הגמר שלכם בכדי לקבל את התוצאה הרצויה.

ראשית, תרצו לאפיין מה הם הצרכים שלכם. כלומר, נרצה לדעת לפרטי פרטים איזה סוג של ציוד נדרש עבור הקליניקה, אילו חדרים מיוחדים צריכים להיבנות כמו חדרי בדיקה, חדרי טיפול, חדרים סטריליים ועוד, וכמה אנשים אתם מצפים שהקליניקה תוכל להכיל.

לאחר מכן, מגיע שלב התכנון. כעת, נרצה לתכנן את המבנה הכללי של החדרים בדגש על נקודות חשמל, מיזוג אוויר, תקשורת ואינסטלציה, וכן את האופי והעיצוב הכללי של חדר ההמתנה והקבלה ושל חדרי הטיפולים עצמם. שלב זה מתבצע יחד עם מעצב או אדריכל. עיצוב הנראות וצביעת הקליניקה חשובים לאין שיעור עבור מתן אווירה נעימה ומתאימה לרופאים ולמטופלים גם יחד, שכן נרצה ששניהם ירגישו נוח במקום.

לאחר שהתכנון הושלם במלואו, כל מה שתצטרכו לעשות הוא לתת לקבלן הגמר שלכם לעשות את הקסמים שלו ולחכות עד שבנייתה של קליניקת החלומות שלכם תסתיים.

זכרו! בחירה נכונה של קבלן גמר מקצועי ומנוסה בתחום הקמת מרפאות וקליניקות, כמו חברת בר ביצוע הנדסה ובניה, תחסוך לכם לא מעט כאבי ראש ועבודה בתהליך הבניה.

למידע נוסף, ממליצים לכם להיכנס אל המאמר שלנו – כל הסיבות לקחת קבלן עבודות גמר.

בהצלחה!

מאמרים
נוספים

שמחים להכיר

מלאו פרטים כדי שנוכל לחזור אליכם מהר: