08-687-0609

שיפוץ משרד – איך לעבור את הפרויקט בשלום?

שיפוץ משרד

שיפוץ משרד – כל המידע

משרדים רבים עוברים שיפוצים מדי פעם מסיבות שונות ומגוונות. הצורך בעבודות שיפוץ משרדים, בין אם בשל החלפת בעלות, שינוי ייעוד או סתם התחדשות ורענון, יכול להתעורר ולהתבצע במגוון דרכים. עם זאת, חברות שיפוץ משרדים מקצועיות, יכולות לסייע לכם לבצע את השיפוץ בדרך היעילה והטובה ביותר עבורכם.

שיפוץ משרדים – מתי נזדקק להליך? 

נתחיל ונאמר שלעיתים ניתן להמנע משיפוץ המשרד (או לפחות לדחות אותו ככל הניתן), וזאת בזכות תכנון מקדים והסתייעות בשירותיו של קבלן עבודות גמר מקצועי ומנוסה עוד בשלב ביצוע עבודות הגמר של המשרד שבבעלותכם. ואף על פי כן, לעיתים מדובר בצורך בלתי נמנע. הצורך בעבודת שיפוץ משרדים יכול להתעורר במנעד רחב של מקרים. בדומה לתחומים רבים אחרים בחיינו, ישנם מקרים נפוצים יותר וישנם פחות. לפניכם מספר מקרים עיקריים בהם נזדקק להליך שיפוץ משרדים.

  • העברת בעלות או שינוי ייעוד – כאשר משרד מסוים עובר בעלות או משנה את ייעודו, העיצוב של המשרד הקודם אינו מתאים לתפקיד החדש של המשרד, ועל כן נדרש שיפוץ.
  • שינוי ורענון פני המשרד – ישנם מקרים בהם בעל המשרד מעוניין לרענן את פני המשרד, ובשל כך מבצע שיפוצים שונים.
  • שיפוצים בשל תקלות – מקרים רבים של שיפוץ משרדים נובעים בשל תקלות או בעיות שנוצרו במשרד כגון בעיות בצנרת, בעיות חשמל, רטיבות ועוד. במקרים אלו השיפוץ יותר חיוני.

כיצד מתבצע שיפוץ משרד?

תהליכי שיפוץ משרדים בנויים משני שלבים עיקריים אשר מאפשרים עבודה איכותית ככל הניתן. כמובן שהתהליך עצמו מורכב מתתי שלבים נוספים, אך אלו אשר יוצגו להלן, הם העיקריים.

שלב ראשון – תכנון השיפוץ למשרד

השלב הראשון הוא למעשה שלב התכנון של השיפוץ. שלב זה מתבסס על הצורך של הלקוח ועל מידע שמועבר לקבלן השיפוץ במהלך המפגשים הראשונים בין הקבלן ללקוח. תכנון השיפוץ אם כן, מבוסס על צורך, רצונות ועובדות בשטח כגון גודל המשרד, סוג המבנה, תקלות תשתית או בינוי הקיימות בו ועוד. בסיומו של שלב זה תתקבל תוכנית אדריכלית או עיצובית, שעל בסיסה יתבצע השיפוץ.

שלב שני – ביצוע השיפוץ למשרד

השלב השני והעיקרי הוא למעשה שלב ביצוע השיפוץ עצמו של המשרד, בהתאם לתוכנית האדריכלית או העיצובית שנקבעה בשלב הקודם.

איך לבחור קבלן שיפוצים מקצועי לשיפוץ המשרד?

קיימות חברות שיפוץ משרדים רבות בימינו, ועל כן הבחירה של קבלן שיפוץ הופכת מורכבת יותר ויותר. עם זאת, ניתן למצוא חברות הוגנות ואמינות אשר מספקות שירותי שיפוץ איכותיים גם עבור משרדים.

כיצד ניתן לדעת שאכן החברה שבחרתם תספק לכם שירות אמין ואיכותי? על ידי כך שתוודאו תחילה את הדברים הבאים:

  • מחיר – בצעו סקרי שוק בקרב מספר קבלנים שיפוץ משרדים, וודאו כי המחיר המוצע לכם הוא אכן מחיר הולכם וראוי לצורך שלכם. יתרה מכך: בדקו בדיוק מה אתם מקבלים עבור כל מחיר, איזה סוג חומר ומה איכותו, כיוון שאלו משיעפים מאוד על המחיר.
  • חוות דעת – וודאו כי ישנם אנשים אשר נותנים המלצות, רבות ככל הניתן, בדבר עבודת קבלנות שיפוץ משרדים עם הקבלן הרצוי. המלצה שלנו: לכו לראות פיזית משרד שאותו קבלן שיפץ וראו את האווירה בהם, כיצד עובדי המקום מתייחסים לקבלן ועוד. זה יספר לכם הרבה על טיב העבודה שלו ועל היחסים שלו עם לקוחותיו.

למידע נוסף, ממליצים לכם להיכנס אל המאמר שלנו – עיצוב משרדים להייטק – המאמר השלם

בהצלחה!

מאמרים
נוספים

שמחים להכיר

מלאו פרטים כדי שנוכל לחזור אליכם מהר: