08-687-0609

אודות בר ביצוע

חברת בר ביצוע הינה חברת בוטיק הפועלת מתוך רצון להעניק ללקוחותיה ערך מוסף אמיתי, בדמות חוויית בנייה וניהול פרויקט שונה לגמרי ממה שהכירו עד כה.

בין אם מדובר במעבדה, מרפאה, משרד או דירת מגורים, מטרתנו הינה לאפשר ללקוחותינו להיות חלק מהדרך ולקבל את כל המידע באופן אמיתי ומהיר, תוך שמירה על ערוץ תקשורת פתוח ונגיש. אנו עושים זאת מבלי להתפשר לרגע על המקצועיות, הדיוק, היעילות והאיכות.

במבחן התוצאה, אלו הם הדברים מהווים את היתרון היחסי שלנו אל מול מתחרינו.

חברת בר ביצוע הוקמה בשנת 2016 על ידי אמנון בר, הנדסאי בניין ובעל תואר ראשון בכלכלה וניהול מטעם האוניברסיטה העברית. לחברה  יש שתי זרועות; האחת עוסקת בעבודות גמר, תכנון והקמת מעבדות, מרפאות ומשרדים, והשניה עוסקת ביזמות ובנייה של בנייני מגורים.

אמנון בר

בעלים

מעוז חלפון

מנכ״ל

קובי כהן

מנהל תחום פרויקטים

שייקה גוהרי

מנהל תחום פרויקטים

עבודות גמר בבניה -
תכנון והקמת מעבדות, מרפאות ומשרדים

בר ביצוע הינה חברה בעלת רישיון קבלני ובעלת ניסיון רב כמנהלי תכנון, מנהלי פרויקט וכמבצעי עבודות גמר.

מאחורינו עשרות (אם לא מאות) אלפי מטרים, של חללי עבודה שונים, ביניהם משרדים ברמות גמר שונות, מעבודות מורכבות מאוד בתחומים שונים וייחודיים, מרפאות שיניים ואסטתיקה, חדרי שרתים, משרדי סטראט-אפ וטכנולוגיה ועוד…

האנשים שבסוף יעבדו בחללים אותם אנחנו בונים, הם לפני הכל, ולכן איכות העבודה והתוצרים, בנוסף לשקיפות בלתי מתפשרת, הם הערכים לפיהם אנו פועלים.

מבחינתנו כל פרוייקט הוא עולם ומלואו וכך אנחנו מתייחסים אליו. 

יזמות ובניית בנייני מגורים

אנו פועלים גם כיזם, אשר מוצא שטח מתאים לבנייה ומתניע את הפרויקט, וגם כקבלן המבצע את בניית הבניין.

כאשר מגיעים לרכוש מאיתנו דירה חדשה, חשוב לנו ליצור מהרגע הראשון יחסים אישיים וטובים עם הקונים, לפעול בשקיפות מלאה מולם וליידע אותם מראש על מה שצפוי בתהליך הבניה והתקדמותו.

כל זאת במטרה להעניק ללקוחות שקט נפשי ולמסור להם דירה חדשה בסטנדרט גבוה, כמו שאנחנו יודעים לעשות.

שמחים להכיר

מלאו פרטים כדי שנוכל לחזור אליכם מהר: