08-687-0609

עבודות גמר בבנייה

תחום המעבדות הוא תחום מאוד מורכב אם בפן התכנוני ואם בפן הביצועי. קיימת חשיבות רבה ליסודיות בתכנון, ולדיוק בביצוע, מערכות רבות שעובדות יחד, כגון: מיזוג אוויר, חשמל, אינסלציה וגזים. לרבות מערכות בקרה עבור הציוד התהליכי, מנדפים או מערכות האלקטרוניקה. נושא הבטיחות ועמידה בתקנים הינם חשובים מאוד גם כן.

לחברתנו ניסיון רב בהקמת קליניקות בתחום האסתטיקה ומרפאות שיניים בכל רחבי הארץ. אנו בקיעים מאוד בתקנים הנדרשים, דבר זה מאפשר לנו לדייק את שלב התכנון ועל ידי כך לעבור את שלב הביצוע בצורה חלקה ללא שינויים או עדכונים.

אנחנו מתייחסים לכל פרויקט שלנו בדיוק כפי שאת/ה מתייחסים אליו – כאל "הבייבי" שלכם. בכל פרוייקט אנחנו מקפידים על עמידה בתקציבים ובלוחות הזמנים שהוגדרו מראש. כקבלן עבודות גמר בבנייה, חשוב לנו קודם כל רמת הביצוע וכמובן לשמור על יחסים חמים וקרובים עם הלקוח שלנו לכל אורך הפרוייקט, לפעול מולו בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה הדוק, ולהעניק לו למעשה את השקט הנפשי להמשיך ולהתעסק כמה שיותר בשגרת חייו, תוך ידיעה שבניית המשרד החדש מתבצעת לפי התוכנית.

בר ביצוע עובדת בשיטוף פעולה עם חברות בניה ונותנת שירותי גמר חשטחים ציבוריים. אנחנו מבינים את חשיבות האיכות והנראות של בנייני משרדים לכל קהל היעד ודואגים לבצע את העבודה ברמה הגבוה ביותר

שמחים להכיר

מלאו פרטים כדי שנוכל לחזור אליכם מהר: