לוגו הקרן לעידוד הבניה

הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל

כשהקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל בחרה בחברת בר ביצוע להיות קבלן עבודות הגמר למשרדים החדשים שלה, אין ספק שהתמלאנו בשמחה וגאווה!

הקרן נוסדה בשנת 1990 על ידי שני גופים:
התאחדות בוני הארץ והסתדרות עובדי הבניין והעץ,
כאשר המטרה שלהם היתה כמובן לקדם ולפתח את ענף הבנייה בישראל.

זהו אחד מחללי העבודה היפים שיצא לנו להקים, ונהנינו מאוד להיות קבלן הגמר בפרויקט זה!

בר ביצוע קבלן עבודות גמר - פרויקט הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל 01
מיקום הפרוייקט

מגדלי טויוטה, תל-אביב

שטח הפרוייקט

כ-390 מ״ר

אדריכל/ית

מאיה אלעזר, עלמה רבס

מיקום הפרוייקט

מגדלי טויוטה, תל-אביב

שטח הפרוייקט

כ-390 מ״ר

אדריכל/ית

מאיה אלעזר, עלמה רבס

ייחודיות הפרוייקט
בתור קבלן הגמר בפרוייקט זה, עמדנו במספרים אתגרים שהתוכנית האדריכלית הציבה בפנינו: ביצענו שינוע לוגיסטי מורכב של כיור שוקת באורך 2.8 מ׳ ובמשקל 250 ק״ג – לאורך 5 קומות, ברגל! התקנו דלת הזזה מיוחדת וגדולה במשקל 90 ק״ג, ונדרשנו גם לבצע חיבור מושלם בין שני סוגי משטחים: פרקט ובטון דקורטיבי, אשר חוזרים על עצמם כמעט בכל החללים במשרדים החדשים של הקרן לעידוד הבניה.

מה אומרים עלינו: מר מיקי גרוס, מנהל הדרכה, הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל

לאחר רכישת משרדים חדשים עבור הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל, בתחילת 2020 הוחלט על שיפוצם. לאחר בחינת מספר חלופות לגורם אשר יבצע את עבודות הגמר, נבחרה חברת ׳בר ביצוע׳.
מיד עם תחילת הדרך, היה ברור לנו כי הצלחתנו תלויה כמעט באופן בלעדי בבחירה נכונה של הקבלן המבצע (ומי כמונו יודעת זאת...), ושמחנו לגלות כי בחרנו נכון.
פגשנו אנשים מדהימים, הלהוטים לבצע את המשימה, ומקפידים לפעול במקצועיות, גמישות ונכונות לפתור כל בעיה שצצה במעלה הדרך (והכל ברוח טובה ובאווירה נינוחה).
הפרויקט הסתיים בהתאם לתכנון, כשאנשי ׳בר ביצוע׳ עמדו לצידנו על להידוקו של אחרון הברגים. מאז, הספקנו כבר להתמקם במשרדים החדשים, הם ממלאים את ייעודם היטב וקוטפים מחמאות ממגוון גורמים המגיעים לישיבות עם צוות הקרן.
אני ממליץ בחום על חברת ׳בר ביצוע הנדסה ובניה׳ לכל מי שאיכות ומקצועיות חשובות לו, ומזמין לקוחות פוטנציאליים של ׳בר ביצוע׳ להגיע לביקור במשרדים המשופצים (בתיאום מראש עם הגורמים הרלוונטיים בקרן), כדי להתרשם מאיכות העבודה.

לוגו הקרן לעידוד הבניה

מר מיקי גרוס, מנהל הדרכה, הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל