זיו מזור - לוגו

פרופ' זיו מזור

פרופ' זיו מזור הוא מבכירי הכירוגים במחלות חניכיים בעולם. אי שם בקומה 37 של מגדלי מידטאון בלב תל-אביב הקמנו לפרופ׳ מזור את מרפאת חלומותיו.

המרפאה כוללת מגוון של חדרי טיפול מהממים עם הציוד החדיש ביותר בתחום, חדר צילום T.C משוכלל וחדר הרצאות שפרופ׳ מזור ביקש כדי שיוכל לשמש אותו כדי להכשיר וללמד רופאים אחרים.

עבודות גמר - מרכז לטיפולי חניכיים והשתלות שיניים - בר ביצוע.יזמות ונדל״ן

מיקום הפרוייקט

מגדלי מידטאון תל-אביב

שטח הפרוייקט

230 מ"ר

אדריכל/ית

מירב רותם

מיקום הפרוייקט

מגדלי מידטאון תל-אביב

שטח הפרוייקט

230 מ"ר

אדריכל/ית

מירב רותם

ייחודיות הפרוייקט

התוכנית העיצובית כללה אינטגרציה של הרבה מערכות יחד; מים, סקשן, לחץ אוויר, סטרליזציה וכמובן מערכות 'רגילות', כמו תקשורת, מיזוג ועוד. התוכנית אתגרה אותנו בהרכבת רצפה מיוחדת, המכילה 12 דוגמאות שונות שמפוזרות באופן אקראי ויוצרות יחד מעין רצפת קולאז.

מה אומרים עלינו: פרופ' זיו מזור, מומחה למחלות חניכיים והשתלות שיניים, בניין מידטאון תל- אביב

"את חברת בר ביצוע הכרנו דרך המלצה של מפקח בנייה. קיבלנו חוו"ד שהחברה אמינה, עומדת בלוח זמנים ושומרת על רמת ביצוע גבוהה. וכך היה.

הפרוייקט היה מורכב ביותר בהיותו מרפאת שיניים כירורגית במגדל משרדים, עובדה שהצריכה תכנון מיוחד של מערכות שונות ומורכבות בשיתוף בעלי מקצוע רבים מתחומים שונים. הקושי הגדול היה בצורך לעמוד בלוח זמנים צפוף ובשילוב מערכות שונות ומורכבות.

העבודה מתחילתה היתה נעימה, מקצועית, בהחלט חוויה מתקנת לכל פרוייקט שעשיתי עד כה. עמידה בלוחות הזמנים אינה מובנת מאליה. הם היו פשוט נפלאים.


מנהל הפרוייקט מטעם החברה דאג לכל פרט ופתר כל בעיה שהתעוררה באופן מיידי, תוך מציאת פתרונות מחוץ לקופסא, וכמובן יש לציין את האווירה הנעימה לכל אורך הפרוייקט, עובדה בהחלט יוצאת דופן. הפרוייקט הסתיים כמתוכנן וגם אחרי שנמסר, תמיד בר ביצוע נענים לכל בקשה או בעיה.

בשל כל עובדות אלו, אמליץ לכל מי שעומד לפני פרוייקט בניה כלשהו להיעזר בחברת בר ביצוע. אין לי ספק שאבחר בהם שוב בעתיד. אני משוכנע שחברה זו תגרום לכל מי שייעזר בשירותיה שקט נפשי וביטחון בכך שהעבודה תיעשה על הצד הטוב ביותר, תוך עמידה בלוחות הזמנים.

רק מילים טובות מגיעות להם."👍

זיו מזור - לוגו

פרופ' זיו מזור, מומחה למחלות חניכיים והשתלות שיניים, בניין מידטאון תל- אביב